Yhteystiedot

Toimimme Uudellamaalla, Pirkanmaalla ja näiden lähialueilla.

Ota rohkeasti yhteyttä!

Väriset

Sähköposti: info@variset.fi
Puhelin: 020 7344 766

Uusimaa

Rajamaankaari 22 A
02970 Espoo

Pirkanmaa

Vikinraitti 7 B 2
33880 Lempäälä

Myynti

Uusimaa

Taneli Jämsä
Myyntipäällikkö
0400 150 564
taneli.jamsa@variset.fi

Joose Hoppa
Taloyhtiömyynti
040 556 3177
joose.hoppa@variset.fi

Samuel Jalava
040 662 6668 samuel.jalava@variset.fi
also in English

Pietu Hoppa
040 1977 045 pietu.hoppa@variset.fi
also in English

Pirkanmaa

Heikki Korteniemi
Myyntipäällikkö
040 838 2030
heikki.korteniemi@variset.fi

Frans Lappalainen
040 542 3033
frans.lappalainen@variset.fi

Työnjohto ja asennus

Uusimaa

Arttu Rintalahti
Sadevesijärjestelmien ja kattoturvatuotteiden asennukset
040 626 7973 arttu.rintalahti@variset.fi

Eemeli Niemelä
Työnjohtaja
040 664 3036 eemeli.niemela@variset.fi

Miika Uljas
Vastaava timpuri
040 557 2269 miika.uljas@variset.fi

Pirkanmaa

Andreas Mällinen
Aluejohtaja
040 617 5888 andreas.mallinen@variset.fi

Hallinto

Konsta Peltokorpi
Toimitusjohtaja
konsta.peltokorpi@variset.fi

Tuuli Valkoniemi
Talous- ja hallintovastaava
0400 284 176 tuuli.valkoniemi@variset.fi

Jeremias Peltokorpi
Kehitysjohtaja, hallituksen puheenjohtaja
jeremias.peltokorpi@variset.fi

Laura Keski-Kuha
Viestintäpäällikkö
040 681 1864
laura.keski-kuha@variset.fi

Andreas Mällinen
Operatiivinen johtaja
040 617 5888 andreas.mallinen@variset.fi

Laskutus Väriset Uusimaa Oy

Y-tunnus: 3167184-3

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite: 003731671843
Verkkolaskutusoperaattori: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus: E204503

Sähköpostiosoite skannauspalveluun

VarisetUusimaaOy.FI.P.143668-2@docinbound.com
Laskun tulee olla PDF-muodossa. Yksi lasku/liitetiedosto.

Paperiset laskut

Väriset Uusimaa Oy
PL 33096
00062 LASKUTUS

Laskutus Väriset Pirkanmaa Oy

Y-tunnus: 3167183-5

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite: 003731671835
Verkkolaskutusoperaattori: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus: E204503

Sähköpostiosoite skannauspalveluun

VarisetPirkanmaaOy.FI.P.143725-0@docinbound.com
Laskun tulee olla PDF-muodossa. Yksi lasku/liitetiedosto.

Paperiset laskut

Väriset Pirkanmaa Oy
PL 33184
00062 LASKUTUS

Laskutus Väriset Oy

Y-tunnus: 2461882-5

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite: 003724618825
Verkkolaskutusoperaattori: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus: E204503

Sähköpostiosoite skannauspalveluun

VarisetOy.FI.P.143228-5@docinbound.com
Laskun tulee olla PDF-muodossa. Yksi lasku/liitetiedosto.

Paperiset laskut

Väriset Oy
PL 32522
00062 LASKUTUS

Tilaa uutiskirjeemme ja saat hyödyllistä tietoa talosi kunnossapidosta.