fbpx

Yhteystiedot

Toimimme Uudellamaalla, Pirkanmaalla ja näiden lähialueilla.

Ota rohkeasti yhteyttä!

Väriset

Sähköposti: info@variset.fi
Puhelin: 020 7344 766

Uusimaa

Rajamaankaari 22 A
02970 Espoo

Pirkanmaa

Vikinraitti 7 B 2
33880 Lempäälä

Myynti

Uusimaa

Verneri Tuomikoski
Myyntijohtaja
040 026 1507
verneri.tuomikoski@variset.fi

Taneli Jämsä
Myyntipäällikkö
0400 150 564
taneli.jamsa@variset.fi

Arto Matikainen
040 355 5347
arto.matikainen@variset.fi

Joona Sorvari
040 617 6683
joona.sorvari@variset.fi
också på svenska

Pietu Hoppa
040 1977 045 pietu.hoppa@variset.fi
also in English

Pinja Peltokorpi
040 673 2113
pinja.peltokorpi@variset.fi

Rasmus Tuomikoski
040 596 2772
rasmus.tuomikoski@variset.fi

Lenni Paloniemi
040 620 3437
lenni.paloniemi@variset.fi

Uusimaa, taloyhtiöt

Joose Hoppa
040 556 3177
joose.hoppa@variset.fi

Pirkanmaa

Heikki Korteniemi
Myyntipäällikkö
040 838 2030
heikki.korteniemi@variset.fi

Luukas Valli
040 183 5255
luukas.valli@variset.fi

Rikard Seppänen
040 642 8558
rikard.seppanen@variset.fi

Varsinais-Suomi

Taneli Jämsä
Myyntipäällikkö
0400 150 564
taneli.jamsa@variset.fi

Työnjohto ja asennus

Uusimaa

Eemeli Niemelä
Työnjohtaja, taloyhtiöt
040 664 3036 eemeli.niemela@variset.fi

Aino Mällinen
Työnjohtaja, seinät
040 665 8438 aino.mallinen@variset.fi

Arttu Rintalahti
Asennus
040 626 7973 arttu.rintalahti@variset.fi

Miika Uljas
Vastaava timpuri
040 557 2269 miika.uljas@variset.fi

Pirkanmaa

Andreas Mällinen
Aluejohtaja
040 617 5888 andreas.mallinen@variset.fi

Ilmari Tala Väriset

Ilmari Tala
Työnjohtaja
040 669 2515 ilmari.tala@variset.fi

Hallinto

Konsta Peltokorpi
Toimitusjohtaja
konsta.peltokorpi@variset.fi

Tuuli Valkoniemi
Talous- ja hallintovastaava
0400 284 176 tuuli.valkoniemi@variset.fi

Jeremias Peltokorpi
Kehitysjohtaja, hallituksen puheenjohtaja
jeremias.peltokorpi@variset.fi

Laura Keski-Kuha
Viestintäpäällikkö
040 681 1864
laura.keski-kuha@variset.fi

Andreas Mällinen
Operatiivinen johtaja
040 617 5888 andreas.mallinen@variset.fi

irina_väriset

Irina Mällinen
Talouspäällikkö
irina.mallinen@variset.fi

Laskutus Väriset Uusimaa Oy

Y-tunnus: 3167184-3

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite: 003731671843
Verkkolaskutusoperaattori: Apix Messaging Oy
Operaattorin välittäjätunnus: 003723327487

Sähköpostiosoite skannauspalveluun

003731671843@procountor.apix.fi
Laskun tulee olla PDF-muodossa. Yksi lasku/liitetiedosto.

Paperiset laskut

Väriset Uusimaa Oy
PL 16112
00021 LASKUTUS

Laskutus Väriset Pirkanmaa Oy

Y-tunnus: 3167183-5

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite: 003731671835
Verkkolaskutusoperaattori: Apix Messaging Oy
Operaattorin välittäjätunnus: 003723327487

Sähköpostiosoite skannauspalveluun

003731671835@procountor.apix.fi
Laskun tulee olla PDF-muodossa. Yksi lasku/liitetiedosto.

Paperiset laskut

Väriset Pirkanmaa Oy
PL 16112
00021 LASKUTUS

Laskutus Väriset Oy

Y-tunnus: 2461882-5

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite: 003724618825
Verkkolaskutusoperaattori: Apix Messaging Oy
Operaattorin välittäjätunnus:  003723327487

Sähköpostiosoite skannauspalveluun

003724618825@procountor.apix.fi
Laskun tulee olla PDF-muodossa. Yksi lasku/liitetiedosto.

Paperiset laskut

Väriset Oy
PL 16112
00021 LASKUTUS

Tilaa uutiskirjeemme ja saat hyödyllistä tietoa talosi kunnossapidosta.