Yhteystiedot

Toimimme Uudellamaalla, Pirkanmaalla ja näiden lähialueilla.

Ota rohkeasti yhteyttä!

Väriset

Sähköposti: info@variset.fi
Puhelin: 020 7344 766

Uusimaa

Rajamaankaari 22 A
02970 Espoo

Pirkanmaa

Turkkirata 19 A
33960 Pirkkala

Myynti

Uusimaa

Konsta Peltokorpi
0400 619 232
konsta.peltokorpi@variset.fi

Jeremias Peltokorpi
0400 821 223 jeremias.peltokorpi@variset.fi

Taneli Jämsä
0400 150 564
taneli.jamsa@variset.fi

Pauli Holma
040 630 8344
pauli.holma@variset.fi

Joel Hiltunen
040 660 3437
joel.hiltunen@variset.fi

Saku Lehtola
040 559 8382
saku.lehtola@variset.fi

Pirkanmaa

Heikki Korteniemi
040 838 2030
heikki.korteniemi@variset.fi

Työnjohto ja asennus

Uusimaa

Henry Lappalainen
Työpäällikkö
0400 620 366 henry.lappalainen@variset.fi

Arttu Rintalahti
Sadevesijärjestelmien ja kattoturvatuotteiden asennukset
040 626 7973 arttu.rintalahti@variset.fi

Pirkanmaa

Andreas Mällinen
Aluejohtaja
040 617 5888 andreas.mallinen@variset.fi

Toimisto

Tuuli Hytönen
0400 284 176 tuuli.hytonen@variset.fi

Laskutus Väriset Uusimaa Oy

Y-tunnus: 3167184-3

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite: 003731671843
Verkkolaskutusoperaattori: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus: E204503

Sähköpostiosoite skannauspalveluun

VarisetUusimaaOy.FI.P.143668-2@docinbound.com
Laskun tulee olla PDF-muodossa. Yksi lasku/liitetiedosto.

Paperiset laskut

Väriset Uusimaa Oy
PL 33096
00062 LASKUTUS

Laskutus Väriset Pirkanmaa Oy

Y-tunnus: 3167183-5

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite: 003731671835
Verkkolaskutusoperaattori: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus: E204503

Sähköpostiosoite skannauspalveluun

VarisetPirkanmaaOy.FI.P.143725-0@docinbound.com
Laskun tulee olla PDF-muodossa. Yksi lasku/liitetiedosto.

Paperiset laskut

Väriset Pirkanmaa Oy
PL 33184
00062 LASKUTUS

Laskutus Väriset Oy

Y-tunnus: 2461882-5

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite: 003724618825
Verkkolaskutusoperaattori: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus: E204503

Sähköpostiosoite skannauspalveluun

VarisetOy.FI.P.143228-5@docinbound.com
Laskun tulee olla PDF-muodossa. Yksi lasku/liitetiedosto.

Paperiset laskut

Väriset Oy
PL 32522
00062 LASKUTUS

Tilaa uutiskirjeemme ja saat hyödyllistä tietoa talosi kunnossapidosta.