fbpx
Arvomme taas 5000 € arvoisen maalauslahjakortin! Osallistu täältä

Yhteystiedot

Toimimme Uudellamaalla, Pirkanmaalla ja näiden lähialueilla.

Ota rohkeasti yhteyttä!

Väriset

Sähköposti: info@variset.fi
Puhelin: 020 7344 766

Uusimaa

Rajamaankaari 22 A
02970 Espoo

Pirkanmaa

Vikinraitti 7 B 2
33880 Lempäälä

Myynti

Uusimaa

Verneri Tuomikoski
Myyntijohtaja
040 026 1507
verneri.tuomikoski@variset.fi

Taneli Jämsä
Myyntipäällikkö
0400 150 564
taneli.jamsa@variset.fi

Samuel Jalava
040 662 6668 samuel.jalava@variset.fi
also in English

Joona Sorvari
040 617 6683
joona.sorvari@variset.fi
också på svenska

Pietu Hoppa
040 1977 045 pietu.hoppa@variset.fi
also in English

Aukusti Peltokorpi
040 729 0302
aukusti.peltokorpi@variset.fi

Joose Hoppa
Taloyhtiömyynti
040 556 3177
joose.hoppa@variset.fi

Arto Matikainen
040 355 5347
arto.matikainen@variset.fi

Pirkanmaa

Heikki Korteniemi
Myyntipäällikkö
040 838 2030
heikki.korteniemi@variset.fi

Frans Lappalainen
040 542 3033
frans.lappalainen@variset.fi

Elmeri Sikala
040 663 3654
elmeri.sikala@variset.fi

Aaron Ypyä
040 153 6261
aaron.ypya@variset.fi

Työnjohto ja asennus

Uusimaa

Ilari Puroila
Työpäällikkö
040 516 3050 ilari.puroila@variset.fi

Eemeli Niemelä
Työnjohtaja, taloyhtiöt
040 664 3036 eemeli.niemela@variset.fi

Arttu Rintalahti
Sadevesijärjestelmien ja kattoturvatuotteiden asennukset
040 626 7973 arttu.rintalahti@variset.fi

Miika Uljas
Vastaava timpuri
040 557 2269 miika.uljas@variset.fi

Perttu Aunio
Työnjohtaja, katot
040 640 4032 perttu.aunio@variset.fi

Julius Tuomivaara
Työnjohtaja, katot
040 662 8860 julius.tuomivaara@variset.fi

Aino Mällinen
Työnjohtaja, seinät
040 665 8438 aino.mallinen@variset.fi

Inkeri Holma
Työnjohtaja, seinät
040 158 9887 inkeri.holma@variset.fi

Helmi Lampinen
Työnjohtaja, seinät
040 516 6608 
helmi.lampinen@variset.fi

Tiina Lampela
Työnjohtaja, seinät
040 626 4437
tiina.lampela@variset.fi

Pirkanmaa

Andreas Mällinen
Aluejohtaja
040 617 5888 andreas.mallinen@variset.fi

Ilmari Tala Väriset

Ilmari Tala
Työnjohtaja
040 669 2515 ilmari.tala@variset.fi

Uula Lappalainen
Työnjohtaja, seinät
040 646 9779 uula.lappalainen@variset.fi

Hallinto

Konsta Peltokorpi
Toimitusjohtaja
konsta.peltokorpi@variset.fi

Tuuli Valkoniemi
Talous- ja hallintovastaava
0400 284 176 tuuli.valkoniemi@variset.fi

Jeremias Peltokorpi
Kehitysjohtaja, hallituksen puheenjohtaja
jeremias.peltokorpi@variset.fi

Laura Keski-Kuha
Viestintäpäällikkö
040 681 1864
laura.keski-kuha@variset.fi

Andreas Mällinen
Operatiivinen johtaja
040 617 5888 andreas.mallinen@variset.fi

Helmiina Möttönen
040 667 5116
helmiina.mottonen@variset.fi

Laskutus Väriset Uusimaa Oy

Y-tunnus: 3167184-3

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite: 003731671843
Verkkolaskutusoperaattori: Apix Messaging Oy
Operaattorin välittäjätunnus: 003723327487

Sähköpostiosoite skannauspalveluun

003731671843@procountor.apix.fi
Laskun tulee olla PDF-muodossa. Yksi lasku/liitetiedosto.

Paperiset laskut

Väriset Uusimaa Oy
PL 16112
00021 LASKUTUS

Laskutus Väriset Pirkanmaa Oy

Y-tunnus: 3167183-5

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite: 003731671835
Verkkolaskutusoperaattori: Apix Messaging Oy
Operaattorin välittäjätunnus: 003723327487

Sähköpostiosoite skannauspalveluun

003731671835@procountor.apix.fi
Laskun tulee olla PDF-muodossa. Yksi lasku/liitetiedosto.

Paperiset laskut

Väriset Pirkanmaa Oy
PL 16112
00021 LASKUTUS

Laskutus Väriset Oy

Y-tunnus: 2461882-5

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite: 003724618825
Verkkolaskutusoperaattori: Apix Messaging Oy
Operaattorin välittäjätunnus:  003723327487

Sähköpostiosoite skannauspalveluun

003724618825@procountor.apix.fi
Laskun tulee olla PDF-muodossa. Yksi lasku/liitetiedosto.

Paperiset laskut

Väriset Oy
PL 16112
00021 LASKUTUS

Tilaa uutiskirjeemme ja saat hyödyllistä tietoa talosi kunnossapidosta.